0532 652 79 98

Müşteri Destek

satis@fsm.com.tr

E-Mail Adresi

Hakkımızda

2008 Yılında Sancaktepe’de Mühendislik  Doğalgaz Mekanik İnşaat Firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu; Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Tesisat Mühendislik ve İnşaat hizmetleridir.

Sektörde kalıcı olmak adına, tüm kaynaklarını işletmenin üretim kapasitesini artırmakda kullanan firmamız büyümesine devam etmiş istikrarlı bir hizmet sunmanın gururunu ve heyecanını ilk günkü gibi yaşamaktayız.

Eğitimli kadrosuyla Hizmette kalite ve güveni kendisine ilke olarak edinen Firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına sorunsuz tesisatlar yaparak ulaşmıştır

Genç ve dinamik yapısıyla, yıl içerisinde üretici fabrikalarla seminerler düzenleyerek teknolojiyi yakından takip eden ve bunu en iyi şekilde kullanan firmamız, Taleplerinizi son teknolojiyle zamanında en güvenilir, ekonomik ve sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Servis Hizmetiyle öne çıkan firmamız teknik eğitimli kadrosuyla zamanında çözüm bulmaktayız.

Firmamız; Müşterilerimizin ısıtma ve soğutmaya yönelik ihtiyaçlarını profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü kadromuzla belirleyip SORUNSUZ ve daha TASARRUFLU çözümler sunmaktayız

 

Fsm Mühendislik Ltd.Şti

Doğalgazda öncü kuruluş

Yönetim Kurulu